היום מבחינה משפטית לכל תחום יש לכם מומחה אשר יוכל לעזור לכם להיחלץ ממצבים מסוימים או להקל עליכם את גזר הדין בבית המשפט. אותם מומחים הינם כלל עורכי הדין הקיימים בשוק ואשר כל אחד מהם מתמחה בתחום אחד ספציפי של עריכת הדין או שניים ויכול לעזור לכם במידה והנכם נזקקים לעזרה. אחד מתחומי ההתמחות של עורכי הדין הינו- עורך דין לענייני נזיקין. המטרה של עורך הדין הינה ליוויי באופן צמוד והדוק של הלקוח לכל אורך התהליך מול הגופים המשפטיים בכדי להתמודד מול החובות שלו כמו גם לקבל את שלל הזכויות הקיימות המגיעות לו מבחינה חוקית.

עורך דין נזיקין מתעסק במגוון תחומים, כגון: נפגעים של גוף ונפש ממקומות עבודה או בכלל מתאונות מול בתי הדין ובכלל הוועדות הרפואיות אשר נדרש להגיע אליהן בכדי לתבוע את המגיע לו, מול הביטוח הלאומי, משרדי הבריאות, תחבורה, ביטחון וכלל חברות המתעסקות בביטוח. כלל תביעות הנזיקין נוצרות עקב רשלנות מסוימת שנעשית, כגון: כלב אשר נושך אדם ברחוב, נפילה לתוך פיר של ביוב שלא סגור כהלכה, החלקה במקום העבודה, טיפולים רפואיים שונים שבמקום לשפר את מצבו הרפואי של האדם מחמירים את מצבו ועוד.

כלל התביעות הללו נעשות כנגד הרשלנות שביצע אדם מסוים, גוף כלשהו או מוסד אשר הינו בעל האחריות לדאוג שדברים כאלו לא יקרו. אצלנו במשרד עורכי הדין, תוכלו למצוא את עורכי הדין המקצועיים ביותר אשר מתעסקים כל הזמן עם תביעות נזיקין ויודעים בדיוק כיצד לבצע זאת בדרך המקצועית והמנוסה ביותר. התהליך הינו נעשה על ידי תביעת הגוף הרשלן ולאחר מכן, בניית תיק שלם על כלל העדויות והמסמכים הרלבנטיים. אצלנו תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את ההגנה המשפטית הטובה ביותר.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר