עורכי דין הנם בעלי כלל הידע המקצועי להעניק ללקוח את הטיפול והמענה האיכותי ביותר בתיק שלו. כאשר הנכם משתמשים בשירותיו של עורך הדין, כמובן שהתהליך איננו בחינם והינו צריך לקבל את שכר הטרחה אשר מגיע לו על פי החוק בו טיפל בתיק שלכם אם זה מבחינה ייעוצית, הגנתית ומסר לכם את כלל המידע הנדרש בכדי לגרום לכך, שכלל התהליך שהנכם נמצאים בו יתבצע בדרך המקצועית ביותר.בכדי לקבוע את שכר הטרחה ישנם כל מיני שלבים אשר כרוכים בדבר ויש לבצע את כל התהליך על פי חוק.

לפני שהנכם מתחילים בתהליך בו עורך הדין נכנס לבצע את המוטל עליו בתיק שלכם וכלל תהליך הייצוג המשפטי הנדרש יש לערוך את הסכם הטרחה של עורך הדין, בדרך מקצועית שתהיה מובנת לשני הצדדים הלוקחים חלק בעניין. לפני שמתקבל השירות חובה לערוך את ההסכם. ההסכם כולל את כל התשלומים והמועדים הנדרשים לתשלום שכר הטרחה כמו גם- את כלל ההוצאות, מקרים שונים שעלולים להתרחש תוך כדי באמצע התהליך ועוד. ישנה חשיבות להגדרות המצויות בהסכם כמו הגדרה של- מיהו הלקוח ומיהו עורך הדין אשר מטפל בתיק כמו גם, המשרד שבו הינו פועל וכלל הנושאים בהם צריך לטפל עורך הדין.

הדרך הרצויה ביותר לבצע את הסכם הטרחה, הינה בכתב שחור על גבי לבן בו שני הצדדים לוקחים חלק וחותמים בהסכמה עליו ובאותו הרגע ההסכם מקבל תוקף משפטי שכלל הדברים הכתובים בו הנם על פי חוק ויש לעמוד בהם במידה ומישהו יוצא מן ההסכם באמצע התהליך. אצלנו בחברה תוכלו למצוא את תהליך שכר הטרחה כהוגן ביותר והמשתלם ביותר כמו גם, השירות ניתן על פי חוק בדרך המקצועית ביותר מול הלקוח.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר