עורך דין, הינו האדם המקצועי בעל הסמכות והידע לייצג את הלקוח מול גופים שונים במגוון תחומים בהם חל החוק. ישנם סוגים שונים של עורכי דין וכל אחד הינו בעל התמחות אחת או יותר מהסיבה שהחוק הינו נרחב ובכדי לתת את המענה והשירות המקצועי ביותר ללקוח בתחום מסוים עליו להתמקצע בו וזאת לא ניתן לעשות ביותר מתחום אחד או שניים. אחד מסוגי עורכי הדין הקיימים בשוק הינו- עורך דין מסחרי. עורך דין מסחרי, הינו בעל כלל הידע הקשור לתחומים המסחריים משמע, השוק העסקי.

התחום המסחרי כולל בתוכו מגוון נרחב של תחומים, כגון: דיני תאגידים וחברות, דיני חוזים שונים, הסכמים נרחבים, כגון: מסחר, שותפות, השקעות, עבודה ועוד, כלל המיזוגים וכלל הרכישות השונות, זכויות יוצרים, דיני אינטרנט הקשורים לצריכה באינטרנט ועוד. עורך דין מסחרי, צריך להיות בעל כלל הידע הנדרש הקשור לתחום העסקי של השוק בכדי לתת מענה נרחב לכלל הצרכים של הלקוחות העסקיים שלו. הינו חייב להיות בעל כלל ההסמכות והתעודות הנדרשות כמו גם, הניסיון הנדרש בכדי להיות מסוגל לתת מענה ללקוח בדרך המקצועית ביותר. העורך דין המסחרי, מלווה את הלקוח בכל השלבים שכלל התחומים שלעיל מוזכרים מהרגע שבו מתחיל התהליך עד לשלב בו כל הצדדים באים על סיפוקם בדרך הטובה ביותר.

בכל אחד מהתחומים ישנו מגוון נרחב של מידע שעל עורך הדין המסחרי, להכיר ולדעת כיצד לטפל בכל הניירת אשר כוללת חוזים ושלל הסכמים נדרשים. אצלנו במשרד עורכי הדין, תמצאו את עורכי הדין המסחריים המקצועיים ביותר בעלי המומחיות והידע הנדרש בכדי, לתרום לכם לתהליך באופן האיכותי ביותר. כמו כן, השירות שלנו נעשה בדרך הנוחה וברמה הגבוהה ביותר שרק אפשר לספק את צרכיו של הלקוח.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר